Prowadzenie biznesu
może być prostsze

 

Prowadzenie biznesu może być prostsze. Kompleksowa oferta drogowych usług transportowych.

 

Planowanie transportu wymaga przemyślanych rozwiązań. My je zapewniamy już od ponad 26 lat. Świadczymy kompleksową ofertę usług transportowych w ruchu lokalnym i krajowym. Dysponujemy bazą oddziałów zlokalizowanych w strategicznych regionach Polski. Dzięki temu możemy zagwarantować Twoim towarom bezpieczne i optymalne kosztowo warunki przewozu. Współpracujemy ze sprawdzonymi i starannie wyselekcjonowanymi przewoźnikami.

Obsługujemy wiele różnorodnych grup asortymentowych, m.in. artykuły budowlane i dekoracyjne, odzież i obuwie, RTV/AGD, artykuły dziecięce, sportowe, towary niebezpieczne ADR oraz inne.

Planujemy rozwiązania transportowe w oparciu o przewozy drobnicowe, częściowe i całopojazdowe:

Przewozy drobnicowe – przesyłki paletowe realizowane w oparciu o sieć dystrybucyjną Spedimex, dostarczane w 24 godzinnym standardzie doręczenia na terenie całego kraju.

Przewozy częściowe i całopojazdowe – przesyłki dostarczane z najwyższą starannością wraz z doborem odpowiedniego środka transportu, dostosowanego do rodzaju przewożonego ładunku.

 

 

 

 

 

Poznaj zalety współpracy z nami:

 

  • każda minuta jest ważna - szybka i bezpieczna realizacja zleceń, dzięki sieci terminali zlokalizowanych na terenie całej Polski.
  • uwzględnienie indywidualnych potrzeb - projektowanie procesów dystrybucji dostosowane do wymogów danej branży i rodzaju przewożonego ładunku.
  • pełna kontrola - śledzenie przesyłki na każdym etapie realizacji zlecenia dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi IT.
  • oszczędzaj czas – samodzielne zakładanie zleceń w systemie e-booking, możliwość importu danych do systemu.
  • możesz więcej - szeroka oferta usług dodatkowych, realizowanych w oparciu o najwyższe standardy współpracy.
  • Twój komfort - indywidualna opieka dedykowanego doradcy.
  • koszt optymalny - czynności cross-dock, podnoszące wydajność operacji.

Sprawdź pełen wachlarz usług

W sposób kompleksowy zarządzamy logistyką klientów, począwszy od przyjęcia towaru do magazynu przez jego składowanie, realizowanie operacji dodatkowych, przygotowanie do wysyłki, dostawy, aż po obsługę zwrotów.

Znajdź najbliższy oddział

Proszę podać swój kod pocztowy

Śledzenie przesyłki Zlecenia on-line Druk zlecenia Opłata drogowa Opłata paliwowa