Wszędzie tam
gdzie liczy się czas

2014

Już po raz drugi Spółka Spedimex została uhonorowana tytułem Solidnego Pracodawcy. Konkurs Solidny Pracodawca to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień związanych z obszarem zarządzania personelem. Nagroda ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, które prowadzą najbardziej efektywną politykę kadrową.

Konkurs Solidny Pracodawca organizowany jest przez wydawcę ogólnopolskiego dodatku do Rzeczpospolitej „Rzecz o Biznesie”. Ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw i instytucji prowadzących rzetelną politykę kadrową oraz promujących nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Kapituła organizowanego już od jedenastu lat przedsięwzięcia bierze pod uwagę wiele czynników wpływających na warunki pracy. Kryteria weryfikowane w konkursie to między innymi: możliwości indywidualnego rozwoju pracowników, bezpieczeństwo i warunki socjalne oraz działania prowadzone w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

W tym roku, z okazji jubileuszowej edycji konkursu, przyznane zostały tytuły Solidny Pracodawca Dekady. To już kolejne wyróżnienie dla spółki Spedimex, która w latach ubiegłych otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku.

Tytuł Solidnego Pracodawcy Dekady to dla Spedimex potwierdzenie, że należy do prestiżowego grona polskich przedsiębiorstw stwarzających bezpieczne i komfortowe warunki pracy – powiedział Marcin Bąk, prezes zarządu - Ogłoszenie wyników konkursu, które zbiegło się w czasie z obchodzonym przez spółkę 20-leciem działalności, tym bardziej motywuje i potwierdza, że receptą na sukces są zaangażowani i kompetentni pracownicy, rozwijający się wspólnie z firmą.

Wręczenie nagród dla najlepszych pracodawców odbyło się podczas uroczystej gali w dniu 27 marca 2014 roku w kinoteatrze Rialto w Katowicach.

wroc

Odpowiedzialność społeczna

Naszym celem jest zarówno realizacja projektów biznesowych, jak i wspieranie otoczenia, w którym działamy. Regularnie angażujemy się w działania wspierające funkcjonowanie lokalnych społeczności.

Znajdź najbliższy oddział

Proszę podać swój kod pocztowy

Śledzenie przesyłki Zlecenia on-line Druk zlecenia Opłata drogowa Opłata paliwowa