Wszędzie tam
gdzie liczy się czas

2012

Podczas jedenastej edycji projektu badawczego Operator Logistyczny Roku, firma Spedimex została wyróżniona za konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej. Podczas uroczystej Gali Logistyki, która odbyła się 14 grudnia 2012 roku w Warszawie, Prezes Zarządu Spedimex, Marcin Bąk, odebrał dyplom z rąk organizatorów.

To kolejna nagroda na koncie operatora. Podczas poprzedniej, 10 edycji rankingu, Spedimex został wyróżniony za największy wzrost pozycji rynkowej. Rosnący standard usług został doceniony przez środowisko branżowe i szybko zdobył uznanie klientów.

Badanie Operator Logistyczny Roku jest realizowane przez Agencję Badawczą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics raz w roku. Ma ono na celu uzyskanie obiektywnych informacji na temat zakresu oraz jakości usług logistycznych, świadczonych przez firmy z branży TSL.

wroc

Odpowiedzialność społeczna

Naszym celem jest zarówno realizacja projektów biznesowych, jak i wspieranie otoczenia, w którym działamy. Regularnie angażujemy się w działania wspierające funkcjonowanie lokalnych społeczności.

Znajdź najbliższy oddział

Proszę podać swój kod pocztowy

Śledzenie przesyłki Zlecenia on-line Druk zlecenia Opłata drogowa Opłata paliwowa