Wszędzie tam
gdzie liczy się czas

Misja

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług logistycznych, wspierających naszych partnerów w ich codziennej działalności biznesowej.

Działamy z myślą o klientach i dla klientów. Kreujemy elastyczne rozwiązania, zamieniające idee w konkretne rezultaty biznesowe.

Wizja

Pragniemy być liderem w zakresie rozwiązań logistyki kontraktowej oraz wiodącym dostawcą usług dysrtybucyjnych na terenie kraju i Europy. Działając w sposób odpowiedzialny, dążymy do stałego zwiększania wartości firmy, zapewnienia satysfakcji klientów, pracowników, dostawców oraz społeczności lokalnych.

Wartości

Rzetelność i uczciwość biznesowa

Chcemy, aby Spedimex był postrzegany przez kooperantów jako firma rzetelna, realizująca zlecenia na najwyższym poziomie. Kultura organizacyjna firmy ma za zadanie propagować zasady etyki biznesu, takie jak profesjonalizm, uczciwość i wiarygodność w kontaktach między partnerami gospodarczymi.

Zrównoważony rozwój

Jednym z naszych celów jest zrównoważony rozwój oparty na trosce o środowisko naturalne i lokalne społeczności. Realizując tę strategię, Spedimex angażuje się w różnego typu akcje kulturalne, edukacyjne i charytatywne. Od wielu lat firma współpracuje ze stowarzyszeniem Radość Życia, a także jako sponsor uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych w Łodzi i regionie.

Zaangażowanie i współpraca wszystkich pracowników

Jesteśmy przekonani, że usługi wysokiej jakości mogą zapewnić tylko kompetentni i zadowoleni pracownicy. Nasz zespół stanowią ludzie o różnych kwalifikacjach i umiejętnościach, działający na zasadzie współpracy i wzajemnego szacunku.

 

Najwyższa jakość usług

Dbamy o jakość i rzetelność świadczonych usług. Jakość oznacza dla nas zarówno poziom realizowanych usług jak również profesjonalne podejście do klienta i zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb.

Znajdź najbliższy oddział

Proszę podać swój kod pocztowy

Śledzenie przesyłki Zlecenia on-line Druk zlecenia Opłata drogowa Opłata paliwowa