More
than you can see
Szanowni Klienci,
 
pragniemy Państwa zapewnić, że w Spedimex monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i robimy wszystko, żeby minimalizować potencjalny wpływ na łańcuch dostaw i zapewnić ciągłość operacji naszych klientów.
 
Powołaliśmy sztab kryzysowy, który w sposób ciągły monitoruje sytuację i na bieżąco podejmuje niezbędne działania. Niemniej jednak sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego musimy być przygotowani na każdą ewentualność, również taką związaną z ograniczeniem świadczonego serwisu.

Pragniemy Państwa poinformować o zmianach, jakie zmuszeni jesteśmy wprowadzić w prowadzonych operacjach:

Transport drobnicowy na ternie kraju oraz drobnicowy transport międzynarodowy

Wprowadzamy ograniczenia w ruchu krajowym i międzynarodowym w zakresie przesyłek drobnicowych. W związku z powyższym czasy odbiorów i dostaw będą wydłużone. Rekomendujemy skorzystanie z serwisu dedykowanego, który będzie działał w trybie standardowym. 

  

Transport częściowy i całopojazdowy krajowy oraz międzynarodowy

Dostawy będą odbywały się w trybie standardowym. Na chwilę obecną nie przewidujemy ograniczeń w funkcjonowaniu serwisu. Z uwagi na zaostrzone kontrole, a także wydłużony czas oczekiwania na przejściach granicznych, proszę mieć na uwadze opóźnienia w realizacji zleceń.


Będziemy informować Państwa o dalszych krokach prowadzonych przez spółkę Spedimex, a związanych z dynamicznymi zmianami. W razie jakichkolwiek pytań związanych z obsługą Państwa przesyłek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Work in Spedimex

We are constantly developing. Currently working with us more than 800 skilled employees, specialists in logistics, freight forwarding and business processes. Together with us create the logistics of tomorrow.

Find nearest branch

Please enter postcode

Tracking e-booking Order form Road surcharge Fuel adjustment