More
than you can see

Spółka Spedimex została nagrodzona w 18. edycji badania Operator Logistyczny Roku. Nagroda Lider Logistyki, za skokowe umocnienie pozycji rynkowej, została wręczona podczas "Gali Logistyki, Transportu i Produkcji", która odbyła się 5 grudnia br. w Warszawie.

Wyniki rankingu zostały ogłoszone podczas jednego z największych w Polsce spotkań przedstawicieli branży TSL w Hilton Warsaw Hotel.

Jak podkreślili organizatorzy spółka znalazła się w gronie najlepszych, z rekomendacji klientów korporacyjnych, dużych firm specjalizujących się w logistyce kontraktowej. Twórcy rankingu wskazali także wysoki standard, kompleksowość usług oraz optymalną kosztowo ofertę usług.

Nagrodę w imieniu Spedimex odebrał Marcin Bąk, Prezes Zarządu.

– Niezmiernie cieszy nas nagroda w badaniu Operator Logistyczny Roku, będąca potwierdzeniem, że wysiłki jakie podejmujemy, są na rynku zauważane – powiedział 

Marcin Bąk, jednocześnie dziękując klientom i pracownikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Badanie Operator Logistyczny Roku zostało zrealizowane już po raz osiemnasty. Jego organizatorem jest Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Program dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych, świadczonych przez największych operatorów w kraju.


W trakcie realizacji wywiadów, ocenie poddawane są między innymi takie czynniki jak: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów.

Work in Spedimex

We are constantly developing. Currently working with us more than 800 skilled employees, specialists in logistics, freight forwarding and business processes. Together with us create the logistics of tomorrow.

Find nearest branch

Please enter postcode

Tracking e-booking Order form Road surcharge Fuel adjustment