More
than you can see

 Już po raz dwunasty, w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes,” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka Spedimex znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu, w grupie firm o przychodach mieszczących się w przedziale 50-250 mln zł.

Redakcja Forbesa wyróżniła w zestawieniu firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Diamentami Forbesa zostały przedsiębiorstwa o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka 

współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Bisnode.

Wyniki finansowe, wartość majątku oraz wiarygodność płatnicza zadecydowały o dołączeniu spółki Spedimex do grona laureatów programu.

Nagrodę z rąk organizatorów odebrała Beata Troczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Spedimex. Wyróżnienia dla laureatów z województwa łódzkiego zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 4 kwietnia br. w pabianickiej Fabryce Bawełny.

Work in Spedimex

We are constantly developing. Currently working with us more than 800 skilled employees, specialists in logistics, freight forwarding and business processes. Together with us create the logistics of tomorrow.

Find nearest branch

Please enter postcode

Tracking e-booking Order form Road surcharge Fuel adjustment