More
than you can see

 

Spółka Spedimex otrzymała wyróżnienie w prestiżowym rankingu Dziennika Gazety Prawnej i Szkoły Głównej Handlowej, w kategorii usług logistycznych, jako deklarowanej głównej działalności firmy. Uroczysta gala 23. edycji rankingu odbyła się 19 czerwca 2018 r. w Warszawie.

Już po raz dwudziesty trzeci, na łamach Dziennika Gazety Prawnej, opublikowany został ogólnopolski ranking firm z branży transportowo-logistycznej. Ranking organizowany jest przy współudziale Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, pod nadzorem merytorycznym prof. dr hab. Haliny Brdulak. Udział w nim biorą czołowe przedsiębiorstwa, które w poprzednim roku uzyskały przychód

 

z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln złotych i stanowił on nie mniej niż 51% wartości przychodu ogółem.

Spółka Spedimex zdobyła w tym roku kolejne wyróżnienie, w kategorii usług logistycznych, plasując się w gronie największych opertorów logistycznych.

Partnerem rankingu jest wydawca Dziennika Gazety Prawnej, w której rokrocznie publikowany jest ranking. W tym roku udział w nim wzięło ponad 60 podmiotów z branży TSL. Podczas uroczystej gali, prof. Brdulak wręczyła wyróżnienia i gratulowała największym firmom sektora.

Work in Spedimex

We are constantly developing. Currently working with us more than 800 skilled employees, specialists in logistics, freight forwarding and business processes. Together with us create the logistics of tomorrow.

Find nearest branch

Please enter postcode

Tracking e-booking Order form Road surcharge Fuel adjustment